Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Başlık Süzgeci     # Görüntüle 
# Öğe Başlığı
1 HATES Uluslararası Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
2 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Bilgilendirme Yapıldı.
3 Atıkların Düzenli Depolanmasına Dair Yönetmelikte Yapılan Değişiklik İle MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirildi.
4 Elazığ’da Mesleki Yeterlilik Sistemi Hakkında Bilgilendirme Yapıldı.
5 Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü (GÜNDER) Farkındalık Seminerine Katılım Sağlandı.
6 KARAKILIÇ Gıda Nakliye Temizlik Dayanıklı Tüketim Malları Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (KRK Belgelendirme) MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
7 MYK, “İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu”nda Bilgilendirme Yaptı.
8 Pera Belgelendirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Myk Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
9 Karaca Sürekli Mesleki Eğitim Sınav ve Belgelendirme A.Ş.MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
10 Mimarhan Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - Mimarhan Personel Belgelendirme MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
11 MYK, Eskişehir’de Bilgilendirme Yaptı.
12 Bartaş Eğitim Hizmetleri Halkla İlişkiler Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
13 Turing Personel Belgelendirme Eğitim Ve Turizm Hizmetleri Tic. A.Ş., MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
14 Solar İstanbul Fuarına Katılım Sağlandı.
15 Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri Sektöründe Mesleki Yeterliliklerin Belgelendirilmesi Hibe Projesi Kapanış Toplantısı Gerçekleştirildi.
16 Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığınca Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarına Yönelik Eğitim Gerçekleştirildi.
17 Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi (MKE) Üst Yönetimine Ulusal Yeterlilik Sistemi Hakkında Bilgilendirme Yapıldı
18 Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığınca Teknik Uzman Eğitimi Gerçekleştirildi.
19 Kuyum Ticareti Hakkında Yönetmelik Değişikliği İle MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirildi.
20 Teorik ve Performansa Dayalı Uygulama Rehberi Güncellendi
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>
1660573833.913 - 15.08.2022 15:04:15 - 10.6.40.128 - [44.200.171.74]