Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Başlık Süzgeci     # Görüntüle 
# Öğe Başlığı
1 MYK ve İŞKUR Arasında Veri ve Bilgi Paylaşım Protokolü İmzalandı
2 Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği İktisadi İşletmesi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
3 Mesleki Yeterlilik Belgeli Kişilere Gastronomi Tesisi Açabilme Ve Tesislerde Mutfak Şefi Olarak Çalışabilme İmkânı Getirildi
4 MAKRO TRAKYA Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
5 Yılmaztekin Proje Müşavirlik İnşaat Petrol Gıda İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti., MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
6 2. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştay’ında Ulusal Yeterlilik Sistemi Anlatıldı
7 MESÇİ Yapı Elektrik Çevre Danışmanlık Belge İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
8 Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü Derneği İktisadi İşletmesi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
9 AKADEMİ TEMA Eğitim ve Belgelendirme Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
10 Elektromekanik Sanayiciler Derneği Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Merkezi İktisadi İşletmesi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi
11 ARB Eğitim Danışmanlık Personel Belgelendirme Faaliyetleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
12 GUTMEB Gaziantep Uluslararası Turizm, Konaklama ve Mutfak Sanatları Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi A.Ş.MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
13 NCR Uygunluk Değerlendirme Eğitim Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
14 Proses Belgelendirme Anonim Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
15 Tiğrik Eğitim Danışmanlık Sınav Ve Belgelendirme İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
16 Elektrik Üretim A.Ş., MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi
17 AYTO AYMES Mesleki Yeterlilik Ve Belgelendirme Merkezleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
18 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)’de Bilgilendirme Yapıldı.
19 GESA Turizm Akademi Belgelendirme Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
20 4. İstanbul İç Tesisat Buluşmasında Ulusal Yeterlilik Sistemi Anlatıldı
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>
1680238259.3 - 31.03.2023 05:24:42 - 10.6.40.128 - [44.201.94.236]