Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Title Filter     Display # 
# Article Title
1 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde Bilgilendirme Yapıldı.
2 MYK Samsun’da Bilgilendirme Yaptı.
3 MYK Gaziantep’te Bilgilendirme Yaptı.
4 Adım Kariyer Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
5 MC Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
6 İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelikte Yapılan Değişiklik ile Güzellik Salonlarında MYK Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip Sorumlu Müdür Çalıştırılma Zorunluluğu Getirilmiştir.
7 Diyarbakır’da Mesleki Yeterlilik Sistemi Hakkında Bilgilendirme Yapıldı.
8 HATES Uluslararası Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
9 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Bilgilendirme Yapıldı.
10 Atıkların Düzenli Depolanmasına Dair Yönetmelikte Yapılan Değişiklik İle MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirildi.
11 Elazığ’da Mesleki Yeterlilik Sistemi Hakkında Bilgilendirme Yapıldı.
12 Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü (GÜNDER) Farkındalık Seminerine Katılım Sağlandı.
13 KARAKILIÇ Gıda Nakliye Temizlik Dayanıklı Tüketim Malları Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (KRK Belgelendirme) MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
14 MYK, “İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu”nda Bilgilendirme Yaptı.
15 Pera Belgelendirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Myk Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
16 Karaca Sürekli Mesleki Eğitim Sınav ve Belgelendirme A.Ş.MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
17 Mimarhan Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - Mimarhan Personel Belgelendirme MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
18 MYK, Eskişehir’de Bilgilendirme Yaptı.
19 Bartaş Eğitim Hizmetleri Halkla İlişkiler Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
20 Turing Personel Belgelendirme Eğitim Ve Turizm Hizmetleri Tic. A.Ş., MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
1664681070.442 - 02.10.2022 03:58:12 - 10.6.40.127 - [3.235.173.74]