Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Title Filter     Display # 
# Article Title
1 ARB Eğitim Danışmanlık Personel Belgelendirme Faaliyetleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
2 GUTMEB Gaziantep Uluslararası Turizm, Konaklama ve Mutfak Sanatları Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi A.Ş.MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
3 NCR Uygunluk Değerlendirme Eğitim Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
4 Proses Belgelendirme Anonim Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
5 Tiğrik Eğitim Danışmanlık Sınav Ve Belgelendirme İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
6 Elektrik Üretim A.Ş., MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi
7 AYTO AYMES Mesleki Yeterlilik Ve Belgelendirme Merkezleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
8 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)’de Bilgilendirme Yapıldı.
9 GESA Turizm Akademi Belgelendirme Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
10 4. İstanbul İç Tesisat Buluşmasında Ulusal Yeterlilik Sistemi Anlatıldı
11 Belgetek Personel Belgelendirme Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
12 MYK, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankasını Ziyaret Etti
13 ROYALCERT Personel Belgelendirme Hizmetleri Anonim Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
14 TSA Uluslararası Belgelendirme Eğitim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
15 PASSCERT Euro International Certification Denetim Anonim Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
16 Times Uluslararası Belgelendirme Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
17 Skola Eğitim Danışmanlık Psikoteknik ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
18 Altunizade Danışmanlık Belgelendirme Teknoloji ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
19 Okyanus Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Sınav Merkezi Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
20 Ufuk Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Gözetim Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
1675489193.201 - 04.02.2023 06:13:36 - 10.6.40.128 - [44.211.239.1]